ÜBER UNS

Yazın, yaz ışıltısının ve yaz düşlerinin benzersiz adresi Alanya’da, Akdeniz’e bambaşka bir bakış ve burada yaşanacak unutulmaz tatiller kazandırmak için Kaptan Hotels olarak yıllardır hizmet vermekteyiz. Oba Göl mevkiinde Grand Kaptan Hotel, Alanya merkezde ise Hotel Kaptan ve Kaptan’s Güverte Restaurant ile Kaptan konseptini misafirlerimizle buluşturmaya, her yaştan herkese değer veren tatiller sunmaya özen gösteriyoruz.

Kaptan Hotels turizme yelken açtığından beri, turizm sektörünün saygın işletmeleri arasında gösterilen, misafir memnuniyetiyle adından söz ettiren, kendine özgü konseptiyle her yıl ağırladığı misafirler kazanan ve gittikçe büyüyen bir aile olmayı başaran markalardan olduğunu kanıtlamıştır. Bugün Kaptan Hotels, genç ve dinamik, romantik ve sakin, huzurlu ve mutlu pek çok farklı tatil beklentisini karşılamayı başarıyor, dünyanın dört bir yanından övgülerle yoluna devam ediyor. Sizleri de bu yaz ve her yaz “Vira Alanya” demeye bekliyoruz. Beklentilerinizi tatile dönüştüren Kaptan konseptini bir an önce siz de keşfedin.

AUS DEM AUGE UNSERER GÄSTE

Unsere Gäste sind die besten Geschichten! Sehen Sie die Welt durch die Augen der Gäste des Alanya Captain Hotel. Teilen Sie Erfahrungen mit Ihren eigenen Reisen mit Hashtag #Kaptanda